دسته بندی قوانین فروشگاه

  • شرایط و ضوابط خرید
  • مراحل خرید و تعهد کاربران
  • خرید محصولات و ضوابط بازگشت
  • ضوابط بازگشت کالا
  • ضمانتنامه
  • روند تحویل کالا
  • کپی رایت و مالکیت معنوی
  • حریم خصوصی
  • حل و فصل

شرایط و ضوابط خرید

شرایط و ضوابط خرید

 

استفاده از این وبسایت و یا خرید یکی از محصولات نشان میدهد که قوانین ما را پذیرفته اید .از شما خواهشمندم که ضوابط و مقررات را با دقت کامل مطالعه بفرمایید.
این وبسایت با دسترسی که به شما می دهد این فرصت را برای شما فراهم می نماید که از میان تعداد متنوعی از کالا ها که برای فروش از طریق وبسایت فهرست بندی شده اند به جستجو و خرید بپردازید
با توجه به این که سایت اگری راز دارای کالاهای متنوعی است شما عزیزان میتوانید از قسمت دسته بندی ها(بخش جست و جو) برای خرید خود اقدام کنید.
شرکت اگری راز برای شما عزیزان این امکان را می دهد که در حین خرید محصولاتی که بدون واسطه به دست شما می رسد از مزایای زیر استفاده کنید:
1- تمامی محصولات دارای ثبت ماده کودی
2- اطلاعات کامل و دقیق از مشخصات محصول به صورت فیلم
3- هر محصول وارداتی و داخلی دارای عکس از زوایای مختلف و ترجمه شده می باشد

مراحل خرید و تعهد کاربران

مراحل خرید و تعهد کاربران

 

گام نخست برای دسترسی به سایت این است که به عنوان کاربر در سایت اگری راز ثبت نام نمایید برای این فرایند کافیست که شماره خود را وارد و درخواست رمز یکبار مصرف دهید.
در فرایند ثبت نام از شما خواسته می شود که برخی از اطلاعات شخص خود را نظیر نام و نام خانوادگی , شماره تلفن و آدرس خود را وارد نمایید.
شما متعهد میشوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این شرکت ارائه می نمایید, دقیق و صحیح باشد.
هر گونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی مانند یوزر و پسورد به وسیله فرد دیگر با مسئولیت شخص شما می باشد.

خرید محصولات و ضوابط بازگشت

خرید محصولات و ضوابط بازگشت

برای استفاده از خدمات و یا کالاهای وبسایت باید ابتدا هزینه خرید تعیین شده برای هر محصول را از طریق یکی از درگاه های پرداخت تایید شده در وبسایت انجام دهید.
بعد از پرداخت نهایی , تاییدیه ای از طرف سایت به شما نمایش داده میشود .در طی فرایند ارسال برای پیگیری سفارشات خود از طریق لینک صفحه اول اقدام نمایید .

ضوابط بازگشت کالا

ضوابط بازگشت کالا

ضوابط بازگشت کالا در بازه زمانی 10 روزه به صورت زیر میباشد :
1. بسته بندی محصول باز نشده باشد

2.محصول دارای ایرادی غیر قابل حل می باشد.

3.شما می پذیرید که هزینه حمل و نقل مربوط به برگشت کالا به عهده کاربر و خریدار خواهد بود.

امکان بازگشت کالا با توجه به موارد بالا برای شما عزیزان امکان پذیر خواهد بود.

ضمانتنامه

ضمانتنامه

فروشگاه آنلاین اگری راز به شما این اطمینان را می دهد که تمامی محصولات از لحاظ کیفیت و کمیت مطابق با توضیحات مندرج در سایت است و شما عزیزان میتوانید محصول را با اطمینان کامل از سایت خریداری کنید.

روند تحویل کالا

روند تحویل کالا

کاربران گرامی خدمات ارسال اگری راز از طریق پست, باربری و اتوبوس می گیرد و تیم پشتیبان فروش تمام پیگیری های لازم تا زمان دریافت کالا را انجام میدهد.
در صورت حسارت و آسیب و تاخیر در ارسال هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.

کپی رایت و مالکیت معنوی

کپی رایت و مالکیت معنوی

شرکت اگری راز به دلیل بارگذاری اطلاعات با کیفیت با کمک تیم حرفه ای در زمینه طراحی, ادیت و عکاسی و بارگذاری مطالب مورد نیاز و کاربردی برای شما عزیزان توسط مسئولین فنی در سایت, اجازه هیچ گونه کپی رایت را نخواهد داد.

حریم خصوصی

حریم خصوصی

حریم خصوصی شما کاربران عزیز برای مجموعه اگری راز بسیار مسئله جدی و مهم است بنابراین تمام اطلاعات شما از طریق استفاده از سایت محفوظ و محرمانه می باشد.

حل و فصل

حل و فصل

فروشگاه آنلاین اگری راز , هر از چند گاهی تمامی موارد بالا را بررسی و به روزرسانی میکند.