درباره ما

ثبت سفارش

معرفی فروشگاه آنلاین اگری راز

سلام به همراهان گرامی اگری راز

شرکت نهاده راز خرم با شماره ثبت 51817 با برند تجاری اگری راز به عنوان  یک شرکت کاملا مستقل و بدون وابستگی به هیچ نهاد و و ارگانی،  بزرگترین فروشگاه اینترنتی کشاورزی در سطح کشور است. طی چند سال اخیر به پشتوانه ی تجربه ای که در بازار عمده فروشی نهاده های کشاورزی داشتیم, تصمیم برآن شد تا کمی با شما کشاورزان و باغداران عزیز نزدیکتر شویم. در این راستا سایتی را با یک تیم مجرب از افراد متخصص در زمینه های کشاورزی کامپیوتر ,گرافیک, بازرگانی و فروش راه اندازی کرده ایم . تا بتوانیم در آن اطلاعات کاربردی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم و شما نیز از یک فضای تخصصی و حرفه ای جهت خرید نهاده های مورد نظر خود استفاده کنید.

ما در اینجا جمع شده ایم تا با کیفیت ترین محصولات را به شما کشاورزان و باغداران عزیز معرفی کنیم و دانستنی های بروز کشاورزی, مقالات و ویدیو ها و پادکست های منحصر به فرد را در اختیارتان بگذاریم و  میزبان شما عزیزانی که لیاقتتان بهتر از این ها است باشیم.

بزرگترین هدف اگری راز ایجاد بزرگترین فروشگاه آنلاین کشاورزی است زیرا میخواهیم تجربه ی یک خرید سریع و راحت همراه با مشاوره تخصصی آنلاین را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

خدمات ما

۱-فروش آنلاین کود

وبسایت فروشگاه اگری راز  با دربرداشتن انواع کودهای کشاورزی یکی از بزرگترین بسترهای فروش آنلاین نهاده های کشاورزی است. این فروشگاه سفارش های بالای 2 میلیون هزار تومان را به صورت رایگان به سراسر ایران ارسال میکند. همچنین امکان ارسال از طریق باربری ها و یا اتوبوس نیز وجود دارد

2-فروشگاه فیزیکی

این فروشگاه در استان فارس است. آدرس فروشگاه واقع در شیراز است. این امکان را فراهم نموده تا افرادی که خرید حضوری را میپسندند بتوانند با حضور در فروشگاه خرید خود را انجام دهند.

دلایلی که می تواند باعث تفاوت ما با دیگران باشد و البته دلیل انتخاب ما توسط شما

افتخار داریم جزء معدود فروشگاه ها آنلاین کشاورزی هستیم که با قیمت معقول، محصولاتی با کیفیت از برند های وارداتی و داخلی  را در اختیار  شما خریداران عزیز قرار می دهیم.

مزیت های رقابتی ما عبارتند از:  

 • تحقیق بازار
 • شناخت صحیح نیاز شما کشاورزان و مشتریان (داشتن دانش و مهارت های مسئولین فنی اگری راز )  
 • بسته بندی مناسب ( کیفیت در بسته بندی بر اساس شرایط محصول ،حمل و نقل، نیاز و نگهداری)  
 • تحویل در مدت زمان توافق شده (محاسبات دقیق تعهد محور)  
 • سنجش رضایتمندی مشتری (CSM)  
 • پشتیبانی قبل و بعد از خرید و استفاده از محصولات اگری راز
 •  قدرت انتخاب بیشتر (تنوع در محصولات)
 • تمامی محصولات دارای شماره ثبت کودی میباشد
 • محصولاتی که بدون واسطه و با قیمت مناسب به دست شما میرسد. 

چرا مشتریان ما تنها با یکبار خرید از ما مشتری ثابت ما میشوند؟

 • اعتماد: بیش از هر عاملی اعتماد است که باعث وفاداری مشتریان به فروشنده میشود. این اعتماد می تواند به هر دلیلی باشد که در ادامه به آن می پردازیم.
 • ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب به همراه شماره ثبت ماده کودی: محصولاتی که بدون واسطه و با قیمت مناسب به دست شما میرسد. 
 • ارائه مجوز فروش معتبر از ارگانهای مربوطه در سایت فروشگاه: توصیه ما به مشتریان در خرید اینترنتی توجه به مجوزهای یک فروشگاه اینترنتی  و تماس تلفنی همراه با چک کردن آدرس می باشد.
 • رساندن محصولات در موعد مقرر بدست مشتریان: در خرید آنلاین، رساندن محصول بدست مشتریان در موعد مقرر یکی از دغدغه های مشتریان ما می باشد.ما با افتخار به شما خریدار گرامی اعلام می کنیم در سریعترین زمان ممکن محصولات را بدستتان می رسانیم.
 • ارائه خدمات رایگان: شما باغداران و کشاورزان عزیز میتوانید قبل از خرید و بعد از خرید محصولات با مشاوره رایگان مسئولین فنی اگری راز  همراه باشید تا خریدی مطمعن و استفاده درستی از محصولات در طی مصرف داشته باشید.

از شما عزیزان  خواهشمندیم  برای پیشرفت ما هر نظر، انتقاد و پیشنهادی دارید به ما اعلام کنید چون ما به کمک شما نیاز داریم و هیچ وقت همه ایده های خوب به ذهن ما نمی رسه!

بی صبرانه منتظر دریافت نظرات شما از طریق ایمیل AGRIRAZ@yahoo.com و یا بخش تماس با ما هستیم

اگری راز , راز رویش ها

تیم مجرب اگری راز

هدا آزادوار - مدیر سایت اگری راز هدا آزادوار - مدیر سایت اگری راز

هدا آزادوار

کارشناس ارشد مدیریت و IT
خانم خالصی-اگری راز خانم خالصی-اگری راز

هانیه خالصی

کارشناس ارشد کامپیوتر
آقای مظفری- اگری راز آقای مظفری- اگری راز

آقای مظفری

کارشناسی گیاه پزشکی
آقای دوستانی-اگری راز آقای دوستانی-اگری راز

آقای دوستانی

کارشناسی کشاورزی
خانم سلمانی-سایت خانم سلمانی-سایت

خانم سلمانی

کارشناسی
خانم صحرائی- اگری راز خانم صحرائی- اگری راز

خانم صحرایی

کارشناسی

جوایز تیم اگری راز

55

تندیس فعالان کشاورزی

لوح تقدیر اصلی

هجدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی